Logo frakce Scoia'tael

Velitelé – Scoia’tael

Jednotky ve frakci Scoia’tael jsou především elfové a trpaslíci, kteří využívají partyzánský styl boje. Tomu odpovídají i jejich velitelé.

Francesca

Francesca Findabair – jinak známá jako Enid an Gleana( Sedmikráska z dolin).

Čarodějka, královna elfského království Dol Blathana (dle rozhodnutí císaře Emhyra), zakládající členka lóže čarodějek a je také považována za jednu z nejkrásnějších žen na světě.

Díky svému rozhodnutí přijmout královskou korunu od císaře Emhyra, se stala královnou elfského království. Cenou za to ale bylo to, že se musela zříci všech Scoia’tael. Ti se tak nemohli vrátit domů ale museli dál bojovat a umírat pro Nilfgaard na území severních království.

Leader, Elf, Mage
Vyměň si kartu za jinou z balíčku a boosti ji o 3

Eithné

Eithné – známá také jako stříbrooká, vládkyně dryád a celého lesa Brokilonu.

Známá pro svou moudrost a neústupnost vůči lidem, kteří se snaží ovládnout její les. Jejich pokusy získat les kvůli jeho dřevu a předpokládanému bohatství už po staletí živí konflikt mezi nimi.

Brokilon není jen obyčejný les. Jeho prastaré stromy jsou nasáklé magií a přírodními silami, které pulzují z každého koutku lesa. Stejně tak jeho vody, které mají léčivé účinky ale mohou být i velmi nebezpečné. Jediní komu dryády dovolují vstup jsou elfové, všichni ostatní, kteří se pokusí do lesa vstoupit, zaplatí životem…

 

Leader, Dryad
Oživ speciální bronzovou nebo stříbrnou kartu.

Brouver Hoog

Brouver Hoog – starosta Mahakamu a velmi tvrdohlavý trpaslík.

Je znám pro svou konzervativnost ale také pro svou velkou autoritu u ostatních. Dokázal zajistit Mahakamu neutralitu při válce s Nilfgaardem a také zamezit verbování a vlivu Scoia’tael v Mahakamu.

Výdrž Mahakamské pěchoty je až legendární. Pokud trpaslík stojí sám, pak se mu nedává moc šancí, zejména proti lidem. Ale jakmile bojujete proti skupině trpaslíků, kteří vytvoří štítovou zeď a vyrazí s bojovým křikem proti vám, měli byste se dát na útěk. Vedeni právě Brouverem Hoogem, se tito trpaslíci stávají nezastavitelní.

Leader, Dwarf
Zahraj z balíčku jakoukoliv stříbrnou jednotku nebo bronzového trpaslíka. Ostatní zamíchej zpátky.

Filavandrel

Filavandrel aén Fidháil ze stříbrné věže.

Král svobodných elfů z království Dol Blathana. Je popisován jako hrdý král, který nesklonil hlavu, přestože jeho lid umíral hladem.

Leader, Elf
Vytvoř speciální stříbrnou kartu.


Velitelé Skellige

Velitelé Norther Realms

Velitelé Monsters

Velitelé Nilfgaard

<

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *