Dubnové novinky

Po delší době sucha tu máme několik novinek a informací o tom, co by do Gwentu mělo přijít.


Hráčské profily

Do teď byly hráčské profily přístupné pouze skrze hru, což chtěli vývojáři už delší dobu změnit, a to se teď také stalo. Nyní jsou hráčské profily dostupné na oficiálních stránkách hry – playgwent.com. Ke svému účtu se můžete přihlásit stejnými přihlašovacími údaji, které máte na klient GOG. Stejně jako ve hře, zde můžeme nalézt několik statistik jako váš počet karet, statistiky her a vašich odehraných zápasů. Svůj profil můžete také nově sdílet s vašimi přáteli na facebook nebo twitter. Účet můžete také přepnout na soukromý, takže ho nebudou moci jiní hráči vidět.

 

Scrap Refund

Momentálně se mezi hráče rozdělují free Scraps za duplikace Leaderů, které jste mohli získat z Faction Challenges poté, co byli během Patche 4 předělány. Toto získají všichni hráči, kteří touto změnou byli ovlivněni, nebo mohou být ovlivněni i v budoucnu. Tato akce platí pro duplikace Leaderů: Bran, Harald, Francesca, Eredin, Emhyr (600 scraps za každého). O této odměně není ve hře žádné upozornění.

 

Co nás čeká v dubnu

Brzy bychom se měli pro Gwent dočkat Jakési Roadmapy, ze které bychom se měli dozvědět, jaké novinky pro nás vývojáři chystají a jak by měly přicházet. Ještě než přijde, máme tu několik věcí, kterých se dočkáme během dubna.

  • 17. dubna se dočkáme nového board skinu, ve stylu některé z frakcí a také nových prémiových karet – konkrétně 35, včetně Shupeho karet.
  • V polovině dubna bychom se měli dočkat dalšího Premium Keg weekend, kdy budou z našich kegů padat převážně prémiové karty, takže si své kegy šetřete !
<

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *