Otevřená beta logo 24.5

Gwent – Otevřená beta!!

Otevřená beta

Je to tady lidi! Blíží se nám otevřená beta hry Gwent: The Witcher Card Game. Co to znamená? Že si ji budete moci zahrát i bez čekání na registraci do hry. Do teď byla hra pouze v uzavřené betě, takže se někteří ani do hry dostat nemuseli. Otevřená beta by měla začít 24 května, tedy ani ne za týden.

Nepůjde asi o nic jiného, největší změny již proběhly, a tak se můžeme těšit maximálně na znovu otevření kegů a možná přijde i kampaň. Také se možná pozmění některé karty, ale to bude asi vše.

Reset hry

S otevřenou betou opět přijde i reset hry. Opět však budete vykompenzování, pokud jste měli nakoupené kegy, za peníze nebo za scrapy. Vrátí se vám všechny věci, které jste během hry získaly, a ještě navíc přibude prémiová karta Geralta. Dva dny před otevřením bety, tedy 22. budou odpojeny všechny servery, kvůli údržbě.

My se na otevřenou betu moc těšíme a Vy, co čtete tento web se můžete těšit na brzké spuštění deck builderu. Budete si zde moci vytvářet vlastní balíčky karet a sdílet je s ostatními uživateli. Budete si moci vyměňovat tipy a strategie.

<

4 komentáře

  1. Já bych měl rád pravidelný přehled o tom, co je nového ve hře. Ale rada „Stačí když budete sledovat novinky, kde se dozvíte všechno, co potřebujete vědět o karetní hře Gwent.“ mi moc nepomohla. Moc se tu toho neděje. 🙂 A přitom by toho ze začátku bodlo tolik, popis mechanik a abilit, rady ke stavbám balíčků, atd. atd.

    1. Ahoj Honzo! Děkuji za tvůj komentář. Momentálně usilovně pracujeme na možnosti vytvářet si zde vlastní balíčky a sdílet je s ostatními uživateli. Mrzí mě momentální vývoj webu, ale hledáme někoho, kdo se ve hře velmi dobře orientuje a pomohl by nám s přípravou dalšího obsahu.

  2. Ahoj. Dík za stránky které jsou v češtině. Pro nás starší, je problém angličtina a zjišťovat co která karta je a co umí je problém. Hra je dobrá, jen tak dál.

    1. Ahoj a díky! Jsem rád, že se stránka líbí. Momentálně pracujeme na aktualizaci informací o kartách, které byly pozměněny.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *