Konec Ranked Sezóny a očekávané změny

Dnes tu máme novinku týkající se aktuální Ranked sezóny a budoucích změn, které pro nás vývojáři chystají do nové.


Vývojáři oznámili, že aktuální Ranked sezóna bude končit 8. ledna v 00:00 hodin. Nová pak bude začínat přesně 24 hodin poté, tzn. 9. ledna v 00:00 hodin. Novinkou je, že nová sezóna bude zkrácena na dobu 1 měsíce. S novou sezónou budou také upraveny Rank Up odměny, tak aby odpovídaly délce sezóny. 

Další změnou je to, že na konci sezóny budou Rank Points všech hráčů sníženy o 50%. Vyjímkou budou hráči, kteří během celé sezóny neodehráli ani jednu hru. To znamená, že už nebudete novou sezónu začínat se třetinou získaných bodů ale budete mít polovinu. Dále již hráči nebudou moci získat odměny za ranky, které přeskočili přenesením bodů z předchozí sezóny.

Další novinku tu máme především pro competetivní hráče. Pro Ladder sezóna bude končit 3. ledna v 00:00. Poté bude následovat pauza, během které se budou rozdávat crown pointy a bude probíhat příprava na novou. Hráči, kteří nejsou součástí Pro Ladderu a mají zájem se do něj dostat, budou muset dosáhnout ranku 21 do 3. ledna. Hráči, kteří dosáhnou ranku 21 mezi 3. a 8. lednem, se kvalifikují až do další Pro Ladder sezóny, která bude probíhat někdy v březnu.

<

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *