Otevřený dopis od vývojářů

Vývojáři berou feedback od komunity velmi vážně, to dokazuje i jejich otevřený dopis adresovaný komunitě.


Ahoj!

děkujeme všem za masivní množství feedbacku, který jste nám v posledních týdnech poskytli. Vypustili jsme patch a hotfix, které se zaměřily na hlavní problémy o kterých jste nám řekli – věci jako spies, kteří se spawnuli přes create mechaniku, Emhyrova interakce s kartami soupeře a dvojité interakce některých karet (např. double damage z Alzur’s Thunder). A to je jen začátek, také jsme se podívali na jména a popisy karet, stejně jako na celkový balance hry.

Domníváme se ale, že vám dlužíme vysvětlení proč jsme chtěli vypustit tento patch před svátky. Důvodem byl mix různých faktorů, včetně jednoho špatného rozhodnutí z naší strany. 

Začněme s vizuálními změnami, na kterých jsme pracovali velmi dlouhou dobu. Tyto změny „pod pokličkou“ mají svůj důvod pro budoucí updaty, které budou definovat Gwent a my chceme, aby všechno fungovalo správně. Dále je tu nový obsah (120 nových karet) a také fakt že jsme delší dobu neodhalili žádné nové karty. Chtěli jsme se přiblížit k základnímu setu v Gwentu (abychom se mohli soustředit na větší expanze) a tyhle karty nám vypálili díru do serverů. Chtěli jsme, abyste tyto karty už měli v rukách – ideálně před svátky, abyste mohli hrát a vytvářet nové kombinace během prázdnin. A lekce kterou jsme si z toho vzali ? Neukousni si větší sousto, než jaké můžeš požvýkat a nemixuj nové mechaniky s velkým množstvím nového obsahu. Pravda je, že jsme měli déle počkat a všechno pořádně otestovat (příkladem budiž problémy s plnou odměnou za mill karet), než příliš spěchat na vydání. To že jsme chtěli abyste měli věci k hraní je jedna věc, to že jsme při tom některé věci rozbili je věc druhá. 

Rádi bychom se chtěli upřímně omluvit za všechny problémy, které byly tímto způsobeny – je to pro nás tvrdá lekce a v budoucnu žádné podobné průsery nebudou opakovat.

Pro blízkou budoucnost pracujeme na vybalancování hry po posledním updatu (dwarves!!!). Poslední patch a hotfix byly zaměřené na hlavní bugy, takže další patche můžete brzy očekávat. Navíc, jakmile skončí sezóna, budeme pracovat pouze na balancování karet. To vám dá větší stabilitu a předvídatelnost. Jedinou vyjímkou budou hotfixy na velké bugy, na těch budeme pracovat pořád. 

Chceme vám poděkovat za to, že o tom co se ve Gwentu děje, jste byli opravdu hlasití – což znamená že se staráte, a to je pro nás to hlavní.

 

S pozdravem

Team GWENT


Zdroj: https://playgwent.com/en/news/13861/open-letter-from-gwent-development-team

<

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *