Red Dragon Tournament

V CD Projekt Red je teď možná trochu ticho po pěšině, kvůli jejich práci na projektu HOMECOMING, ovšem to stejné se nedá říct o české herní komunitě. Již příští týden se uskuteční jedinečná e-sportová akce a i vy můžete být u toho.


Dlouho připravovaný a plánovaný turnaj je tady. Třinecká WERK ARENA bude ve dnech 8. až 10. června místem svátku všech fanoušků her Overwatch, GWENT a hraní jako takového. V licencovaných turnajích obřích společností Blizzard Entertainment a CD Projekt RED mohou návštěvníci zhlédnout turnaje s účastí až 128 hráčů z celého světa, mezi kterými budou i profesionálové z organizací eSuba, eEriness nebo NecroRaisers. K vidění budou nejen bodované turnaje sérií GWENT Masters a V4 Overwatch Series s celkovou dotací překračující částku 350 000 Kč, ale také doprovodný program s herními turnaji a ukázkou nových technologií. K vidění budou domácí automobilové simulátory, 4K hraní, virtuální realita, herní koutky s konzolemi a množství další herní techniky k vyzkoušení.

Mezi herními turnaji se uskuteční také exhibiční utkání univerzitních týmů VUT Brno a Vysoké školy Báňské – Technologické univerzity Ostrava, kteří hrají své vlastní gamingové ligy ve hrách Overwatch a Gwent. Obě univerzity se kromě toho budou prezentovat v rámci svých expozic, kde budou poskytovat potřebné informace o studiu pro případné zájemce.Vzhledem k tomu, že akci pořádá hokejový klub HC Oceláři Třinec, je pro návštěvníky připravena opravdová specialita, kdy si v doprovodných hernách mohou zahrát s hráči úřadujícího vicemistra Tipsport extraligy a vyzkoušet si třeba také střelbu na branku, slalom s pukem a další aktivity. Pro fanoušky technologií bude přítomna celá řada výrobců – herní zóna hlavního partnera akce OMEN by HP s virtuální realitou, ASUS s 32 počítači, AOC monitory AGON a dále expozice Samsung, MSI, Gigabyte, Natec, Razer, Trust, Patriot, Microsoft a dokonce drony od výrobce UGO, které budou obstarávat zábavu i před halou. Všechny tyto výrobce zaštiťuje síť prodejců herního HW a SW X-Play, která přiveze PC značky X-Diablo s periferiemi X-Gamer a uvede speciální nabídku komponent k prodeji přímo na místě, nebo na e-shopu sítě prodejen Comfor.

Kategorie vstupného:

Standard – denní: 150,- Kč, třídenní permanentka: 400,- Kč
Jde o vstupenky do sektorů B, D, F, H, bez garance sedadla. Vstupenka kategorie Standard umožňuje jejímu majiteli pobyt ve WERK ARENĚ od 12 do 22 h.

Premium – denní: 300,- Kč, třídenní permanentka: 700,- Kč
Zahrnuje garanci sedadla v atraktivních sektorech s lepší viditelností. Umožňuje vstup do haly už od 8 h. tzv. early access. V ceně je také ESD Náhodný Steam klíč v ceně 10 EUR.

Superior – denní: 500,- Kč, třídenní permanentka: 1 200,- Kč
Zahrnuje garanci sedadla v nejatraktivnějších sektorech s nejlepší viditelností. Umožňuje vstup do haly už od 8 h. tzv. early access. V ceně je také ESD Náhodný Steam klíč v ceně 15 EUR. Balíček reklamních předmětů tzv. gift bag

POZOR: Permanentní vstupenky kategorie Premium a Superior obsahují v sobě tři ESD Náhodné Steam klíče. Steam klíče je nutné vyzvednout osobně přímo ve WERK ARENĚ.

Slevy: důchodci a děti do 150 cm mají slevu 50%, děti do 100 cm a držitelé průkazů ZTP a ZTP/P zdarma. Slevy platí pro kategorii standard.

Vstupenky můžete koupit zde.

Gwent Turnaj


Turnaj typu Grand-Prix pořádaný realizačním týmem GwentArena. Red-dragon Championship bude turnaj pro 128 hráčů ve Swiss formátu + TOP8 Single Elimination. Všechny zápasy Swiss fáze jsou hrány Best-of-three, conquest s jedním banem. Playoffs se budou hrát Best-of-five, conquest s jedním banem. Decklisty budou „otevřené“ a na turnaj budete muset přinést svůj vlastní PC pokud se budete chtít účastnit. Akce se se bude také účastnit spousta velkých jmen celé Gwent scény:

 • Damorquis (DE) – šéf největšího kompetetivního Gwent teamu na světě „Aretuza“, účastník Gwent Open#4 a Gwent Open#5
 • TailBot (PL) – zázračné dítě gwentu a polský svůdník v jedné osobě (ani nevíme, co všechno vyhrál :D) vítěz Gwent Challenger#3
 • Freddybabes (GB) – mladý divoch z ostrova Fish&Chips, vítěz Gwent Challenger#2 a finalista Gwent Challenger#3
 • Cmel (RU) – ruský plešatý prorok, stálice turnajů Gwent Open
 • superJJ (DE) – jeho tempo je vražedné, jeho revírem je ProLadder, jeho nepřátelé jsou hráči Scoia’Tael a Blue coin, spolubydlící Lifecoache, kdysi přišel na Hearthstone scénu jako blesk a za jeden rok snad vyhrál, vše co mohl, a těď hraje (Ja ja, let’s play Gwent)
 • kolemoen (DE) – nevíme z kterého světa přišel ale když se mu zadíváte do očí dostanete strach, taktéž stálice turnajů Gwent Open

K těmto hvězdám se samozřejmě připojí i TOP4 hráči z naší ligy a my jenom doufáme, že jim budou důstojnými protivníky. Registrace hráčů na turnaj probíhají přes ticket portál. Zvolte (AWAY SECTOR) a vyberte jedno z dostupných míst. Nezáleží na pořadí jde jenom o book. Jakmile provedete platbu pošlete i svoje jméno a nick ve hře na email gwentarenagg@gmail.com. Obratem vám pak bude zaslán unikátní kód pomocí, kterého se pak napojíte na turnaj na platformě Battlefy.

Důležité informace:

 • CENY:
  • 1. místo – $6,000 a 10 Crown Points
  • 2. místo – $2,000 a 5 Crown Points
  • 3. – 4. místo – $1,250 a 2 Crown Points
  • 5. – 8. místo – $500 a 1 Crown Point
 • HARMONOGRAM:
  Celý turnaj bude vysílán na platformě Twitch. Turnaj bude probíhat dle následujícího rozvrhu:

  • 8. Červen: Swiss start v 9:00 CET (check-in od 7:00 to 8:30)
  • 9. Červen: Swiss start v 16:00 CET
  • 10. Červen: Playoffs start v 10:00 CET, grandfinále v 17:00 CET

Vice informací na:

<

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *