Velitelé - Monsters

Velitelé – Monsters

Frakci Monsters vede 5 velmi mocných bytostí.

Eredin

Eredin Bréacc Glas – Král Divokého Honu, Král elfského lidu Aen Elle.

Jelikož byl silným válečníkem, vynikal v magii a měl přístup k „Bráně světů“, díky které mohl cestovat na jiné světy, byl svým králem jmenován do čela rudých jezdců.

Rudí jezdci, spíše známí a označovaní jako divoký hon, měli za úkol přivádět do svého světa lidi, kteří by elfům dělali otroky. Když se mu podařilo zajmout Ciri, po které pátral kvůli „Krvi Starších“, využil ji k tomu aby zakryl vraždu svého krále a sám poté usedl na trůn. Během svého honu Ciri, která mu utekla, se několikrát střetl se Zaklínačem Geraltem, který ho nakonec zabil v bitvě na Skellige.

Leader, Wild Hunt
Spawn bronzovou jednotku divokého honu.

Dagon

Dagon – vodní bůh.

Dagon je vodní bytost, uctíván Rybolidmi a některými obyvateli bažin jako bůh. Často vyžaduje krvavé oběti a jako většina bohů je nesmrtelný, dokud v něj někdo věří.

Spočívá na dně jezera a nechává se uctívat rybookými a náměsíčnými lidmi, jež ovládají noční můry. Dagon je zosobněním síly a zuřivosti, a když vyjde na břeh, stane se ztělesněním smrti a ničení. (Byl zabit během Zaklínače 1).

Leader, Vodyanoi
Spawn kartu počasí Fog nebo Rain.

Unseen Elder

Unseen Elder – starší upír, nejsilnější upír v lidském světě, pán nižších upírů.

Velmi starý, velmi silný a velmi agresivní ke každému kdo ho vyruší. Dokonce i vyšší upíři musí mít velmi dobrý důvod aby ho vyrušili.

Tento upír se do lidského světa dostal během konjunkce sfér a od té doby přebývá v Toussaintu, kde střeží bránu do upířího světa a čeká až se otevře. Jako staršímu upírovi mu všichni ostatní upíři slouží, pokud jim to nařídí. Je taky jednou z mála bytostí, která přemohla Zaklínače Geralta.

Leader, Vampire
Drain spojeneckou jednotku o polovinu

Arachas Queen

Arachas Queen – královna pavoukovitých tvorů známých jako arachas.

Tyto tvory vystihuje víc než cokoliv jiného jedno elfské přísloví: „Nechte spícího arachase být.“

Leader,Isectoid, Immune 
 Consume 3 spolenecké jednotky a posil se o polovinu jejich síly.

Whispering Hillock

Whispering Hillock – duch Velenského lesa

Prastarý duch, uvězněný Dámami lesa v kořenech prastarého dubu, ukrytého hluboko v lese. Alespoň toto duch tvrdí. Místní pak věří, že jde o ducha, který přišel z velké dálky do země známé jako Velen, vytvořil 3 dcery a ochraňoval zdejší kraj.

Po čase ale duch zešílel a málem zničil celý kraj i jeho obyvatele. Zabránit tomu měly právě jeho dcery, které ducha údajně zničili zničit.

Leader,Relikt. 
Create bronzovou nebo stříbrnou Organic kartu.

Velitelé Skellige

 Velitelé Scoia’tael

Velitelé Northern Realms

Velitelé Nilfgaard

<

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *