Logo frakce Skellige

Velitelé – Skellige

Na Skellige se válečníci již rodí s obrovskou silou. Vůdci těchto válečníků se můžou stát jedině ti nejsilnější z nich. Pojďme se na ně podívat.

King Bran

Král Bran an Tuirseach – zesnulý král Skellige, strýc Cracha an Craite.

Narodil se v klanu Tuirseach, kde vyrůstal se svým bratrem, sestrou a druidem Myšilovem, se kterým se později spřátelil. Přibližně ve stejnou dobu se také seznámil se svou budoucí ženou Birnou, kvůli které mu bylo vyčítáno, že jí dává příliš velkou volnost.

Jako král byl silným a odvážným vůdcem, o kterém se říká, že čím méně bojovníků vedl, tím zuřivěji bojoval. Byl také známý tím, že se raději vydával na nájezdy, než aby řešil problémy doma. Podařilo se mu však sjednotit klany ze Skellige a železnou pěstí je držet pohromadě až do své smrti.

Doomed, Stubborn.   Veteran 1
Deploy: Zahoď až 3 karty ze svého balíčku a všechny jednotky mezi nimi posil o 1, poté zamíchej balíček.

Crach an Craite

Crach an Craite – Jarl ze Skellige, také známý jako „Mořský kanec“ nebo „Kňour z moře“.

Jarl klanu an Craite a zuřivý válečník obávaný především v Nilfgaardu, ke kterému už od mládí cítil velkou zášť a na který často podnikal nájezdy. Je přízviska mu byla dána právě Nilfgaarďany.

Během třetí války bylo Skellige zpočátku bojů ušetřeno. To se ovšem změnilo se smrtí krále Brana. Nedlouho po korunovaci nového krále (Jedno z Crachových dětí podle toho, jak jste se v Zaklínači 3 rozhodli), se císař Emhyr rozhodl s lidmi ze Skellige skoncovat a poslal na ostrovy masivní flotilu. Jeho plány se ovšem změnily, když zaklínač na Skellige vylákal divoký hon aby ochránil Ciri. Císař se rozhodl zaklínači pomoci a poslal svou armádu proti divokému honu, stejně jako Jarl Crach. Ten se nakonec postavil samotnému králi divokého honu, který ho nakonec zabije.

Doomed, Stubborn.
Deploy: Zraň sebe o 1, poté zahraj nejsilnější loajální bronzovou nebo stříbrnou jednotku z balíčku a posil ji o 3, pokud se jednotka poté nezraní, zraň ji o 1.

Harald the Cripple

Král Harald an Craite – známý také jako „Harald mrzák“, dávný král Skellige.

Impozantní válečník, dokud mu medvěd nerozlámal nohy, které se mu poté špatně zahojily. Od té doby mu každý krok způsoboval neuvěřitelnou bolest… a udělal z něj ještě obávanějšího válečníka.

Jeho nepřátelé se brzy naučili, že jakmile uslyší jeho jméno, bude lepší zahodit zbraně a utéct. Páteřní sílu Haraldových armád tvořily sekerníci klanu Tuirseach – krvežízniví, rychlí a silní válečníci, sílící s každým poraženým nepřítelem. Od Haraldových dob se na Nilfgaardské důstojnické škole kadeti učí jedno pravidlo: „Zaútočte na Skelližana pouze tehdy, pokud si budete jistí že ho zabijete. Pokud ho jen zraníte, budete toho rychle litovat“.

Doomed, Stubborn.
Na začátku každého kola zraň nejmenší jednotku na protilehlé řadě (ignoruje Armor).
Deploy: Zraň náhodnou jednotku na protilehlé řadě o 2 (ignoruje Armor). Opakuj čtyřikrát.

Velitelé Scoia’tael

Velitelé Norther Realms

Velitelé Monsters

Velitelé Nilfgaard

Prosím dej like a sleduj nás:

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *